
Vosí hnízda a vanilkové rohlíčky patří bezesporu k nejoblíbenějším druhům vánočního cukroví. Rohlíčky jsou plné oříšků, jsou křehké a voní po vanilce. Vosí hnízda pod kakaovým těstem skrývají lahodnou krémovou náplň s kapkou vaječného likéru.
Naše polomáčené banánky jsou plněné pikantní marmeládou z červeného rybízu, která skvěle doplňuje křehké sladké těsto.
S naší směsí cukroví máte vánoční pečení vyřešeno. V krabičce najdete hned jedenáct oblíbených druhů lahodného cukroví: Išelské dortíčky, masarykovo cukroví, linecké koláčky s rybízovou marmeládou, vánoční pracny, vosí hnízda, vánoční ořechy, vánoční banánky s rybízovou marmeládou, vanilkové rohlíčky, kokosové věnečky, skořicové trojlístky a kokosové kuličky.
S naší směsí cukroví máte vánoční pečení vyřešeno. Vybere si každý. V krabičce najdete hned jedenáct oblíbených druhů lahodného cukroví: Išelské dortíčky, masarykovo cukroví, linecké koláčky s rybízovou marmeládou, vánoční pracny, vosí hnízda, vánoční ořechy, vánoční banánky s rybízovou marmeládou, vanilkové rohlíčky, kokosové věnečky, skořicové trojlístky a kokosové kuličky.
Krabička plná čtyř oblíbených druhů vánočního cukroví! Krabička obsahuje vosí hnízda s krémovou likérovou náplní, vánoční kuličky obalené v kokosu, vánoční ořechy plněné ořechovým krémem z vlašských ořechů a išelské dortíčky v kakaové polevě.
Cukroví, které by na vánočním stole nemělo chybět. Jemné cukroví plné vlašských ořechů v sobě ukrývá lahodný krém s kapkou likéru.
Vosí hnízda nebo včelí úly? Ať už jim říkáte jakkoli, určitě si zaslouží Vaši pozornost. Měkké piškotové těsto s kakaem a krémová náplň s vaječným likérem je kombinace, která neomrzí.
Chuť: - chléb chutná a voní po kvalitní pšenici, kvalitním žitě, kvasu, smažené cibulce a semínkách - chuť chlebu je zvýrazněna vynikajícím vlastním kvasem, procesem fermentace a procesem zdlouhavého zrání Při výrobě chlebu používáme náš vlastní, dvoustupňovou metodou vedený žitný kvas. Při druhém stupni kvasu pekařský mistr mj. také šlechtí chuť chlebu. Chléb prochází mj. procesem zdlouhavého zrání, který zvyšuje kyprost chlebu po celou dobu jeho trvanlivosti. Chléb vyrábíme z u nás 5 hodin fermentované žitné mouky. Fermentace je proces řízeného ušlechtilého kvašení, při němž dochází k přeměně v obilninách běžně obsažených organických látek – škrobu a glykogenu – na pro člověka snadno stravitelné disacharidy. Díky tomuto – našimi předky běžně užívanému procesu – je pak chléb chutnější, nutričně hodnotnější a snadno stravitelný. Má vyšší pružnost střídky a zůstává chutný po celou dobu své trvanlivosti. Fermentace také následně chléb chrání proti procesům nechtěného nekontrolovaného kvašení.
Složení výrobku: mouka pšeničná, mouka žitná, sojová krupice, pšeničná krupice, mouka sojová odtučněná, sůl, droždí, lněné semínko, , pšeničné otruby zdravotní, vepřové sádlo škvařené, pražený ječmen, kmín, voda.