Objednávky od 300 Kč, rozvoz zdarma od 600 Kč

Váš nákupní košík je prázdný.

//Nanooky

Nanooky Aperol Spritz 85g (11%)

99,90 Kč
117,53 Kč za 100g

Lahodný nanuk s osvěžující pomerančovou chutí s charakteristickým hořkým dozvukem Aperolu si zamiluje každý milovník oblíbeného letního drinku. Díky unikátní poctivé ruční výrobě neobsahují žádná barviva, palmový olej a konzervanty, které do poctivých nanooků nepatří a zachovávají si unikátní přírodní chuť. Navíc jsou všechny nanooky bez lepku a bez laktózy. Můžete si tak vychutnat zdravou veganskou mraženou pochoutku, na kterou už nikdy nezapomenete.

Nanooky Jahoda 84g

89,90 Kč
107,02 Kč za 100g

Lahodný nanuk s osvěžující šťavnatou chutí čerstvých jahod. Nanooky obsahují minimálně 90% ovoce a jsou ideálním zdravým letním osvěžením. Každý jeden nanook je ponořený do tmavé čokolády s obsahem 72% kakaa z Madagaskaru a ozdoben jahodou sušenou mrazem, která svoji specifickou strukturou a barevnou kombinací promění nanook ve skutečné delikátní umění na špejli.

Novinka

Nanooky Kokos 87g

89,90 Kč
103,33 Kč za 100g

Zakousněte se do jemné chuti tropického kokosu. Kombinace kokosového krému a poctivé smetany se vám příjemně rozplyne na jazyku a osvěží v horkých letních dnech. Díky unikátní poctivé ruční výrobě neobsahují žádná barviva, konzervanty, ztužovače, palmový olej a jinou chemii, která do poctivých nanooků nepatří a zachovávají si tak unikátní přírodní chuť. Každý jeden nanook je ponořený do tmavé čokolády s obsahem 72% kakaa z Madagaskaru. Ozdoben je pak jemně strouhaným kokosem, který promění tuto pochoutku ve skutečné umění na špejli. Všechny nanooky jsou navíc bez lepku a jsou zabalené ve 100% kompostovatelném eko-obalu. Můžete si tak vychutnat osvěžující zdravou mraženou pochoutku, na kterou už nikdy nezapomenete.