Objednávky od 499 Kč, rozvoz zdarma od 999 Kč

Váš nákupní košík je prázdný.

JZT Ferments

Jsme tři mladí kluci (Jirka, Zdenda a Tom - JZT), kteří se znají téměř od malička. Pojí nás vztah k dobrému jídlu a pití. Ke kombuche jsme se poprvé dostali v zahraničí za velkou louží, kde si nás všechny podmanila. Dlouho jsme v České republice, jako gastro průzkumníci, hledali a čekali na kombuchu, která by odpovídala naším chutím.

Až Jirka jednoho dne začal dělat svou domácí kombuchu, která konečně byla ta, kterou jsme takovou dobu hledali. Od tohoto momentu už zbývalo pouze pár kroků k tomu, abychom se během jednoho deštivého rána při snídani v jedné z našich oblíbených pražských kaváren rozhodli začít připravovat kombuchu ve velkém!

Nyní naše výroba postupně přerůstá ve větší objemy, a tak bychom se rádi podělili o naši JZT Kombuchu i s Vámi. Vybírame jen ty nejlepší suroviny a doufáme, že Vám bude chutnat jako nám.

Dočasně vyprodáno

Kombucha Ananas 320ml JZT Ferments

109,90 Kč
343,44 Kč za 1litr

Nepasterizovaný fermentovaný nápoj z černého a zeleného čaje s ananasem a kokosem.

Dočasně vyprodáno

Kombucha jahoda 320ml JZT Ferments

109,90 Kč
343,44 Kč za 1litr

Nepasterizovaný fermentovaný nápoj z černého a zeleného čaje s jahodou a bergamotem. Sladkost jahody vyvážená s kyselostí bergamotu po druhé fermentaci dává vzniknout neskutečně osvěžujícímu nápoji.

Dočasně vyprodáno

Kombucha Marakuja 320ml JZT Ferments

109,90 Kč
343,44 Kč za 1litr

Nepasterizovaný fermentovaný nápoj z černého a zeleného čaje s marakujou. Kombucha s přidaným marakujovým pyré, což způsobí druhou fermentaci.