Váš nákupní košík je prázdný.

Marmelady Safranka

Dočasně vyprodáno

Cibuláda s tymiánem a portským BIO 270g Šafránka

165,90 Kč
614,44 Kč za 1kg

Tato cibuláda vás možná rozpláče… blahem. Českou cibuli nejdříve necháme karamelizovat s tymiánem, červeným vínem a portským. Dáváme ji čas, nespěcháme. Poté ji zavařujeme po dobu asi 8 minut, K čemu se Cibulové čatní hodí podle nás nejlépe? K paštikám, ke grilovanému nebo pečenému masu, těstovinám a topinkám. Výborný jen tak s žitným chlebem.

Dočasně vyprodáno

Jahodový Extra džem 300g Šafránka

149,90 Kč
499,67 Kč za 1kg

Šafránka džem z čerstvých jahod. Opravdu jahodový džem. Vyrobeno ze 100g českých jahod na 100g džemu. Nejvyšší kvalita zavařená v malé skleničce.

Dočasně vyprodáno

Mangové čatní se šafránem 270g Šafránka

165,90 Kč
614,44 Kč za 1kg

Šafránka mangové čatní s chilli a šafránem. Tato jemně pikantní omáčka se dá uvařit pouze z čerstvého a dozrálého manga. Pro výrobu této exotické pochoutky tak Marmelády Šafránka získávají plody tohoto lahodného ovoce z evropských trhů v Miláně a Paříži. V čatní najdete rovnováhu chutí. Musí být trochu sladké, trochu kyselé a dosti kořeněné. Co je Šafránka čatní? •česká varianta indické husté omáčky připravované ze zeleniny a ovoce •vyrobena ručně •bez chemie •povzbuzuje chuť a stimuluje zažívání Použití K čemu se mangové čatní hodí nejlépe? Ke grilovaným masům, k pitě či chlebu naan plněným masem a zeleninou.