Váš nákupní košík je prázdný.

Konecne vyvar / pan Vacha

Dočasně vyprodáno

Fazolová kuřecí polévka Konečně vývar 450ml sklo

109,00 Kč

Pořádná polévka s fazolemi, kuřecím vývarem a velkými kusy masa a zeleniny. Když má pořádný chlap pořádný hlad, musí sáhnout po něčem nadupaným. Naše fazolová polévka má kuřecí základ, ve kterém jsou kusy kuřecích stehen a nakrájené zeleniny, doplněné o mexické koření. Doporučujeme přidat sýr, chilli a zakousnout tortillou.

Dočasně vyprodáno

Gulášovka 450 ml Konečně vývar

89,90 Kč
199,78 Kč za 1litr

Hotová bezlepková polévka, uvařená z čerstvých surovin přímo od farmářů, kterou stačí už jen ohřát. Gulášová polévka vařená z hovězího vývaru plná brambor a kousků masa, která je okořeněná výbornou uzenou paprikou. Tato vydatná polévka skvěle zasytí a dodá spoustu potřebné energie. Navíc díky vysokému obsahu kolagenu v hovězím vývaru slouží jako přirozená kloubní výživa.

Hovězí vývar 450ml Konečně Vývar

128,90 Kč
286,44 Kč za 1litr

Hovězí vývar je deset hodin tažený čirý nesolený vývar z hovězích žeber a morkových kostí. Deset z deseti chlapů se shoduje: Konečně hovězí vývar je silnější vyprošťovák než aspirin. Při pravidelným požívání vás už nic nepoloží. Zvládnete zaběhnout maraton i navařit nedělní oběd pro celou rodinu. Navíc díky vysokému obsahu kolagenu v kloubních a morkových kostech slouží jako přirozená kloubní i pleťová výživa.

Kuřecí vývar 450ml Konečně Vývar

69,90 Kč
155,33 Kč za 1litr

Kuřecí vývar je tři hodiny tažený čirý nesolený vývar z farmářských kuřat a kořenové zeleniny. Mít Konečně kuřecí vývar v lednici je vaše zodpovědnost. Ať už vaříte rizoto, nebo podléváte zeleninu na pekáči. Když máte tohle naše zlato v lednici, nemusíte se bát, že by doma někdy měli hlad. A ještě k tomu, kvalitně tažený vývar podporuje imunitu a kvalitní spánek a zlepšuje funkci jater a mozku

Zeleninový vývar 450ml Konečně vývar

64,90 Kč
144,22 Kč za 1litr

Zeleninový vývar je hodinu tažený čirý a nesolený z mrkve, pórku, celeru a cibule. Konečně zeleninový vývar byl náš první produkt, jehož precizní recepturu nám pomohly sestavit nejlepší kuchařky, co známe, naše dvě babičky. A snad i díky tomu úspěšně prošel chuťovou atestací u dětí.