Objednávky od 499 Kč, rozvoz zdarma od 999 Kč

Váš nákupní košík je prázdný.

PURE COCO

Příběh Pure Coco vznikl v roce 2012 během našeho cestování po Asii. Vždy, když jsme cestovali po exotických krajinách, pili jsme kokosovou vodu na pláži a litovali, že si tento přírodní a zázračný nápoj nemůžeme vychutnat i u nás doma. Zkušenosti domorodců a odborné studie nás v tomto uvažování posunuli dál a začali jsme přemýšlet, jak dostat kokosovou vodu do České republiky.
Mohli jsme si samozřejmě zvolit jednoduší cestu a začít dovážet nějakou cizí značku kokosové vody. To jsme ale nechtěli, protože kvalita kokosové vody byla a je, pro nás tím nejdůležitějším. Proto jsme se rozhodli, začít budovat svoji značku Pure Coco. Nikdy jsme do naší kokosové vody nechtěli přidávat žádná sladidla, barviva a konzervanty. Podstatou bylo přinést autentický přírodní nápoj – 100% kokosovou vodu se všemi jejími přírodními benefity. Proto jsme zvolili i název Pure Coco – čistá přírodní kokosová voda. Po dlouhém hledání a testování různých kokosových vod po celém světě, jsme objevili nejchutnější kokosovou vodu s nejšetrnějším zpracováním na Filipínách a později také v Brazílii.
Byli jsme první v České republice, kteří se rozhodli dovážet kokosovou vodu pod svojí značkou. V prvním roce jsme plnili Pure Coco do plechovek a od roku 2014 jsme se rozhodli pro nový, uzavíratelný a ekologičtější tetrapakový obal. Od roku 2016 jsme rozšířili naši produktovou řadu o Pure Coco s příchutí ananasu. Do naší 100% kokosové vody jsme přidali za studena lisovaný ananas.
Baví nás a naplňuje, když vidíme jak Pure Coco pije stále více lidí a snažíme se neustále rozvíjet. Děkujeme, že nám pomáháte budovat značku Pure Coco. Jste skvělí 🙂

„Pijte zdravě, pijte Pure Coco“

Radek a Richard Michalovi

Dočasně vyprodáno

Pure Coco 100% 500 ml PURE COCO

69,90 Kč
139,80 Kč za 1litr

Pure Coco je 100% kokosová voda získaná z mladých zelených ořechů z Filipín. Ne nadarmo je označována za jeden z největších zázraků této planety. Voda se do skořápky dostává dlouhou cestou skrze vlákna stromu, čímž dosahuje vysoké sterility. Stáří mladého zeleného kokosu je 6 měsíců , odrostlý hnědý plod je starý 12 a více měsíců. Neobsahuje tuk ani cholesterol. Díky přirozené rovnováze draslíku a sodíku je vhodný jako sportovní nápoj. Proč pít Pure Coco? Pure Coco neobsahuje žádné cukry, konzervanty, barviva. Pure Coco neobsahuje tuk ani cholesterol. Pure Coco je bohatý na minerální látky – draslík, hořčík, vápník a sodík. Pure Coco obsahuje více draslíku než banán a 15 krát více než sportovní nápoje. Pure Coco hydratuje lépe než čistá voda a ovocné šťávy. Pure Coco je bohaté na cytokininy.