Váš nákupní košík je prázdný.

Oleje, přepuštěné máslo

Arašídový olej 250ml Biopurus

389,90 Kč
1 559,60 Kč za 1litr

Arašídový olej Arašídový olej má příjemnou a někdy lehkou ořechovou příchuť.

BIO Ghí 340ml České Ghíčko

259,90 Kč
764,41 Kč za 1litr

BIO Ghíčko 340 ml – Bio ghíčko je vyrobené z másla, a to z mléka od krav chovaných v ekologickém zemědělství. Krávy se od dubna do října pasou na trávě a v této době splňují kriteria kvality grass-fed. Nedostávají preventivně antibiotika a hormony. Maso i mléko obsahují větší množství vitamínů, minerálů a např. kyselinu CLA, která pomáhá snižovat tuky v těle, hladinu cholesterolu a pomáhá budovat svalovou hmotu.

Bio Ghí 760ml České Ghíčko

469,90 Kč
618,29 Kč za 1litr

BIO Ghíčko 760 ml – Bio ghíčko je vyrobené z másla, a to z mléka od krav chovaných v ekologickém zemědělství. Krávy se od dubna do října pasou na trávě a v této době splňují kriteria kvality grass-fed. Nedostávají preventivně antibiotika a hormony. Maso i mléko obsahují větší množství vitamínů, minerálů a např. kyselinu CLA, která pomáhá snižovat tuky v těle, hladinu cholesterolu a pomáhá budovat svalovou hmotu.

Bio konopný olej 250 ml Zelená Země

259,90 Kč
1 039,60 Kč za 1litr

BIO konopný olej prémiové kvality, který je za studena lisovaný z konopných semínek. Cena za Nejlepší konopný olej (Cannafest 2016). 250 ml

Bio konopný olej 500ml Zelená země

399,90 Kč
799,80 Kč za 1litr

BIO konopný olej prémiové kvality, který je za studena lisovaný z konopných semínek. Cena za Nejlepší konopný olej (Cannafest 2016).

BIO slunečnicový olej lisovaný za studena bionebio 1l

114,90 Kč
114,90 Kč za 1litr

Tento olej je lisovaný za studena ze speciální odrůdy slunečnicového semínka, které poskytuje olej bohatý na jedenkrát nenasycenou kyselinu olejovou.

Ghí 340ml České Ghíčko

229,90 Kč
676,18 Kč za 1litr

Ghí je čistý máselný tuk s chutí a vůní másla, ale s jinými vlastnostmi. Je ideální ke smažení, nepřepaluje se. Vydrží až rok, nemusí se chladit.

Ghí 760ml České Ghíčko

399,90 Kč
526,18 Kč za 1litr

Ghí je čistý máselný tuk s chutí a vůní másla, ale s jinými vlastnostmi. Je ideální ke smažení, nepřepaluje se. Vydrží až rok, nemusí se chladit.

Meruňkový olej 100ml Bohemia

199,90 Kč
1 999,00 Kč za 1litr

Líbezný olej meruňkovomandlové chuti a vůně učiní z všedních chvil svátek. Olej do studené kuchyně a na pěstění pokožky miminek i maminek.

Olej Řepkový 500ml BIO Planete

109,90 Kč
219,80 Kč za 1litr

Řepkový olej tmavě žluté barvy a neutrální chuti v biokvalitě. Lisován za studena bez použití chemikálií. Zvýrazňuje chuť ostatních přísad v jídle.

Olej slunečnicový 200ml BIO

43,90 Kč
219,50 Kč za 1litr

Slunečnicový olej je velmi bohatý na kyselinu linoleovou.

Olej z lískových ořechů Stoger 250ml

319,90 Kč
1 279,60 Kč za 1litr

Biopurus Stöger-BIO olej z lískových ořechů 250 ml Tento za studena lisovaný olej je velmi důležitým zdrojem výživové hodnoty v dobře vyvážené stravě. Dávkování: vnitřně - ráno (nalačno) a večer (před spaním) jednu čajovou lžičku, studená kuchyně-podle chuti a množství jídla, venkovní použití - podle potřeby Skladování: Skladujte na tmavém místě při pokojové teplotě do 22 ° C. Po otevření spotřebujte nejpozději do 3 měsíců. Baleno ve skleněném obalu. BIO Olej z lískových ořechů 100% za studena lisovaný, je velmi důležitým zdrojem výživové hodnoty v dobře vyvážené stravě.

Novinka

Olivais do Sul Gourmet 500ml

179,90 Kč
359,80 Kč za 1litr

Výběrová kvalita extra panenského olivového oleje lisovaného za studena z oblasti Alentejo (Portugalsko) s maximálním stupněm acidity 0,4% zaručuje vysokou kvalitu tohoto oleje. Harmonický olivový olej s vyváženým aroma zelené trávy a zralou chutí připomínající rajče nebo mandli. Trochu hořký a trochu pikantní. Tento olej je perfektní volbou pro ty, kdo nevaří bez svého věrného spojence. Pokrmy získají odlišnou a unikátní chuť. Doporučujeme na grilovaná masa, ryby.

Novinka

Olivový olej Experience pack 3x 250ml

599,90 Kč

CORDOVIL Tento jednoodrůdový olivový olej vyráběný ze zelených oliv má nahořklé a ostré tóny charakteristické pro Cordovil, odrůdu hojně zastoupenou v oblasti Moura v Alenteju. ODRŮDY Cordovil VYUŽITÍ A KOMBINACE S JÍDLEM Olivový olej s intenzivními organoleptickými vlastnostmi, vhodný k doplnění jídel s jemnou chutí. Ideální do rajčatových salátů, pokrmů z těstovin, k tapas a libovým rybám. GALEGA Jednoodrůdový olivový olej vyrobený ze zelených oliv, který si zachovává jemné aroma, zejména jablek, z odrůdy Galega, nejtradičnější portugalské odrůdy oliv. ODRŮDY Galega VYUŽITÍ A KOMBINACE S JÍDLEM Olivový olej s jemnými organoleptickými vlastnostmi, vhodný k doplnění jídel s výraznou chutí. Ideální k dochucování ovocných salátů, ke grilovanému ananasu, dušené zelenině, jemným rybám a zmrzlině. ORGANICKÝ / QUINTA DOS MURÇAS Organický olivový olej vyráběný z oliv vypěstovaných v hájích v Quinta dos Murças v regionu Douro. ODRŮDY Negrinha de Freixo a Galega VYUŽITÍ A KOMBINACE S JÍDLEM Velmi elegantní olivový olej, s lehkými organoleptickými vlastnostmi. Měl by se využívat při pokojové teplotě, je ideální k dokončení pokrmů, předkrmů nebo na pokapání dezertů, například čokoládové pěny nebo pomeranče s medem a mátou.

Olivový olej Picual 500ml Barcelo Manufacture

189,90 Kč
379,80 Kč za 1litr

Osloví Vás bohatou vůní čerstvě posečené trávy a bazalky. V ústech se projeví intenzivní ovocnou chutí s náznaky rajčat a broskví, a s pronikavě aromatickým pepřovým zakončením. Olej pochází vždy z poslední sklizně. Chuť se každým rokem mění s ohledem na počasí, kvalitu sklizně apod., základní charakteristika zůstává neměnná. Picual je odrůda velice intenzivní a aromatická, která exceluje jak v teplé, tak studené kuchyni. Její jemná nahořklost značí vysoký obsah antioxidačních polyfenolů a je přirozeným ukazatelem kvality. Plody Picualu, díky jejich silné chuti a vysokému množství šťávy, používáme výhradně na produkci extra panenského oleje. Picual je mnohými znalci považován za nejlepší z nejlepších a možná proto je nejpopulárnější odrůdou pěstitelů ve Španělsku. Jeho intenzivní a lahodná chuť se dobře kombinuje k hovězímu, zvěřině, rybám, ale i do salátu, nebo jen tak jednoduše s pečivem.

Přepuštěné máslo GHI 220ml BIO Country life

167,90 Kč
763,18 Kč za 1litr

Přepuštěné máslo je v Indii známé jako ghí, ale mohlo by se mu říkat i přečištěné máslo. Klasické máslo se totiž postupně rozehřívá a přepouští ve vodní lázni, dokud se z něj neodstraní voda a jiné příměsi. Tímto tradiční postupem vznikne čistý tuk. Proces přepuštění může trvat až 10 hodin. Dobře uskladněné ghí vydrží měsíce a má vyšší bod přepalování než běžné máslo. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.

Raw panenský kokosový olej BIO 400ml Sense

199,90 Kč
499,75 Kč za 1litr

Díky velmi šetrnému zpracování a výrobě si olej zachovává mnoho léčivých účinků s pověstí nejvšestrannějšího a nejzdravějšího oleje vůbec. RAW panenský kokosový olej je bohatý na kyselinu laurovou, která se nachází ve vysokých koncentracích mimo jiné i v mateřském mléce. Podle posledních studií má tato nasycená mastná kyselina antimikrobiální účinky a pomáhá posilovat imunitní systém. Kokosový olej má také blahodárné účinky na naši pokožku a je jedním z nejlepších přírodních hydratačních krémů. RAW panenský kokosový olej je vynikající a zdravá alternativa k průmyslově upraveným tukům. Je to varianta, která má nádech sladkosti a vůni zralého kokosu, proto výborně funguje při přípravě různých druhů lehkých jídel a pochutin.

Řepkový olej za studena lisovaný 1l Ježkův Statek

84,90 Kč
84,90 Kč za 1litr

Řepkový "panenský" olej, šetrně lisovaný za studena. Olej byl vyroben z řepky vypěstované na Českomoravské vrchovině.

Sádlo vaničkové 500g Strejček

109,90 Kč
219,80 Kč za 1kg

Dočasně vyprodáno

GHI 450ml Allnature

249,90 Kč
555,33 Kč za 1litr

Přepuštěné máslo Ghí využijete ve studené i teplé kuchyni. Obsahuje řadu vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Dočasně vyprodáno

Lněný olej BIO 250ml Biopurus

139,90 Kč
559,60 Kč za 1litr

Lněný olej BIO 100% za studena lisovaný olej ze semen zlatého lnu.

Dočasně vyprodáno

Mangalica Sádlo 330g

89,90 Kč
272,42 Kč za 1kg

Byla by škoda nedat našim zákazníkům možnost zařadit do svého kulinářství tak dobrý výrobek jako je sádlo z Mangalice. Díky takzvanému dobrému cholesterolu, který sádlo z Mangalice obsahuje, můžeme hovořit o zdravějším vaření.

Dočasně vyprodáno

Olivový olej Arbequina 500ml Barcelo

189,90 Kč
379,80 Kč za 1litr

Jemná a zároveň intenzivní sametová chuť po zeleném jablku, mandlích, s odstíny po čerstvě nakrájených bylinkách. V ústech sladká ovocná chuť s příjemně aromatickým zakončením. Olej pochází vždy z poslední sklizně. Chuť se každým rokem mění s ohledem na počasí, kvalitu sklizně apod., základní charakteristika zůstává neměnná. Arbequina je odrůda ovocné, jemně nasládlé chuti, jejíž použití je spíše ve studené kuchyni. Její plody jsou malé, ale obsahují velké množství oleje. Z tohoto důvodu se tato odrůda využívá hlavně na výrobu olivového oleje, ale malá část sklizně se používá i na nakládané olivy, které najdete v naší nabídce. Její lahodná chuť se dobře kombinuje s rajčaty, vejci, rybími pokrmy nebo jen tak jednoduše s pečivem.

Dočasně vyprodáno

Škvařené vepřové sádlo 150g Od zrcadla

75,90 Kč
506,00 Kč za 1kg

150g hmotnost Bez přidaných potravinářských aditiv (konzervantů, stabilizátorů). Skladování v chladu +1 až +5°C. Jedlý živočišný tuk, kuchyňská sůl.