Objednávky od 499 Kč, rozvoz zdarma od 999 Kč

Váš nákupní košík je prázdný.

Mléko, smetany a mléčné nápoje

Kozí kefír BIO 450g Dora

49,90 Kč
110,89 Kč za 1kg

Certifikovaný BIO výrobek pocházející z ekologického zemědělství. Surovinou je pasterované kozí mléko nejvyšší kvality, které je vyprodukováno na naší ekologické farmě. Mléko je zakysáno jogurtovou a kefírovou kulturou. Má nakyslou chuť. Je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku, obsahuje minimálně 2,7 % tuku, což je méně než u mléka kravského.

Mléko selské 1l mlékárna Polná Ježkův statek

59,90 Kč
59,90 Kč za 1litr

Mléko šetrně pasterováno, jiným způsobem nebylo upravováno

Smetana čerstvá 250ml mlékárna Polná Ježkův statek

64,90 Kč
259,60 Kč za 1litr

Smetana je pouze šetrně pasterována, není v ní nijak upravován obsah tuku. Je ideální na šlehání, do kávy, do pokrmů, min. 36 % tuku.

Dočasně vyprodáno

Mléko SKLO 1l Farma rodiny Němcovy

42,90 Kč
42,90 Kč za 1litr

Čerstvé šetrně pasterované neodstředěné mléko v lahvi.

Dočasně vyprodáno

Kozí mléko BIO 450g Dora

44,90 Kč
99,78 Kč za 1kg

Certifikovaný BIO výrobek pocházející z ekologického zemědělství. Veškeré kozí mléko je produkováno na naší ekologické farmě. Syrové kozí mléko nejvyšší kvality je ošetřeno pouze pasterací. Je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku, obsahuje minimálně 2,7% tuku, což je méně než u mléka kravského.

Dočasně vyprodáno

Syrovátkový nápoj jablečný 0,5l Farma Babina

49,90 Kč
99,80 Kč za 1litr

Skvělá a extrémně zdravá kombinace jablečné chuti a vlákniny, s přirozeně nasládlou chutí syrovátky a jejími jedinečnými dietetickými vlastnostmi, danými vysokým obsahem velmi hodnotných bílkovin i esenciálních aminokyselin a minimálním množstvím tuku.

Dočasně vyprodáno

Smetanový zákys Farma Babina 0,5l

47,90 Kč
95,80 Kč za 1litr

Vysoce kvalitní pasterizované plnotučné mléko, pocházející od českých červenostrakatých kraviček, které bylo zfermentováno přírodní smetanovou kulturou vytváří hustý, ale velmi lahodný a svěží nápoj, který je přírodním balzámem na celý zažívací trakt konzumentů, protože má, obdobně jako naše pravé jogurty, protetické a probiotické účinky.

Dočasně vyprodáno

Podmáslí 1l Farma rodiny Němcovy

52,90 Kč
52,90 Kč za 1litr

Podmáslí z kravského mléka

Dočasně vyprodáno

Jogurtové mléko jahoda 0,5l Farma Babina

59,90 Kč
119,80 Kč za 1litr

Působivá, delikátní a především velmi zdravá kombinaci chutí, protože nápoj má, stejně jako všechny naše přírodním způsobem fermentované výrobky, výrazné protetické a probiotické účinky.

Dočasně vyprodáno

Mléko kravské 0,75l Farma Bláto

59,90 Kč
79,87 Kč za 1litr

Mléko z pastvy, nebo zimní senné mléko. Naše krávy a kozy chováme ve volném chovu s celoročním přístupem na pastviny, a to je zejména u krav v dnešní intenzivní době vzácností. V létě je na loukách dostatek kvalitních živin a takové mléko vyniká až několikanásobným obsahem vitamínů, nenasycených mastných kyselin a karotenů než u krav chovaných ve stáji. Zimní chov je pro nás velkou výzvou.

Dočasně vyprodáno

Alpské mléko bez laktózy BIO 1l BioNebio

64,90 Kč
64,90 Kč za 1litr

Toto čerstvé polotučné mléko bylo zbaveno laktózy (mléčného cukru) přírodní cestou pomocí enzymu. Je vhodné pro lidi, kteří trpí laktózovou intolerancí (nesnášenlivostí laktózy). Mléko pochází z regionu Alp od volně se pasoucích krav. Tyto krávy si vybírají horské bylinky, které jim nejvíce svědčí a chutnají, a to se projeví nejen v nutričních hodnotách mléka, ale také v jeho vůni a chuti. Toto mléko má smetanovější barvu v porovnání s běžným mlékem, lahodnou chuť a příjemnou vůni. Mléko je homogenizované a šetrně pasterované vodní parou.

Dočasně vyprodáno

Jogurtové mléko 0,5l Farma Bláto

89,90 Kč
179,80 Kč za 1litr

*Vychutnejte si tento lahodný jogurtový nápoj z kvalitního mléka z pastvy se zvýšeným obsahem vitamínů a omega 3 mastných kyselin. Jogurt se vyrábí z plnotučného mléka od krav z volného chovu na pastvinách, jen za pomocí termofilní kultury bez dalších přídavků, jako sušeného mléka a dalších zahušťovadel. Jogurty vynikají také tím, že jsou vyráběny ze sladkého mléka, díky krmení krav které je prosté siláží. Takové mléko je na trhu vzácností.*